SPEEDNET


Корпоративні мережі

Найвища швидкість передачі даних, управління та підтримка мережі і безпеку даних гарантовані

Отримати консультацію

engineersПереваги підключення корпоративних мереж

Організація зв'язку в умовах повної автономності

Експертна підбір тарифного плану для ваших завдань

Оперативність
організації рішення

Єдине вікно - рішення всіх ваших телеком-задач «під ключ»

Інтеграція з вашою
поточною мережею


Оперативне масштабування при появі нових об'єктів


Швидке збільшення пропускної спроможності на вимогу

Технічна підтримка
24/7

Сервісне обслуговування вашої корпоративної мережі

engineersДоступні вам сервіси

engineersЧому ми

Успіх нашої роботи забезпечується високим професіоналізмом співробітників і постійним прагненням до вдосконалення. Кожен клієнт, який звернувся в SPEEDNET, гарантовано отримує:

ruler
Професіоналізм

багаторічний досвід наших співробітників дозволяє надавати максимально якісні ІТ-послуги для малого та середнього бізнесу.

documents
Відповідальність

наші фахівці чітко дотримуються термінів виконання робіт і спектр послуг, зазначених в договорі співробітництва. Всі поставлені завдання виконуються швидко, якісно і вчасно.

wallet
Доступна вартість

гнучкі тарифні плани і демократичні ціни роблять наші послуги фінансово вигідними як для невеликих підприємств, так і для компаній середньої ланки.

secure directory
Конфіденційність

користуючись послугами SPEEDNET, ви будете впевнені, що всі особисті дані співробітників і корпоративна інформація знаходяться під надійним захистом від незаконного втручання.

calendar
Гнучкість

ми враховуємо потреби кожного клієнта, і готові внести коригування в вихідний договір, доповнивши його необхідними послугами.

secure shield
Висока надійність

рішення, що подаються нашою компанією, є перевіреними часом, і відповідає всім сучасним корпоративним вимогам.

Валентина

Ми здійснюємо перевезення цілодобово без вихідних і свят, нам вкрай важливо забезпечити надійність інформаційної системи компанії. Тепер у разі аварії або збоїв на основних каналах зв'язку, ми впевнені в надійності корпоративної системи зв'язку.

Смирнов М.В.

Директор служби інформаційних технологій

Що таке корпоративна мережа

Корпоративна мережа – це закрита структура, яка служить для передачі даних з метою задоволення виробничих потреб конкретної організації і працює під єдиним управлінням.

Організація корпоративної мережі може стати базою для наступних видів послуг:

Корпоративна мережа характеризується високим рівнем інформаційної безпеки, що можливо завдяки єдиними правилами розподілу IP-адрес, роботи з веб-ресурсами тощо Така мережа здатна забезпечити підрозділи, офіси і філіали компанії усіма необхідними інформаційними і телекомунікаційними сервісами, наскільки б не були вони територіально віддалені від координаційного центру або один від одного.

Місія такої мережі полягає в мінімізації вартості володіння мережею і оптимізації капітальних витрат на її створення.

Основні принципи організації корпоративної мережі

Компанія «SPEEDNET» виконає підключення і настройку корпоративної мережі, яка буде відповідати базовим принципам побудови ефективної корпоративної мережі:

Організація корпоративної мережі: основні переваги

Організація корпоративної мережі підприємства в кожному конкретному випадку вирішує цілий ряд значущих для компанії питань і пріоритетних цілей. Але є ряд переваг, які забезпечить впровадження корпоративної мережі для будь-якої бізнес-структури:

Підключення до корпоративної мережі від «SPEEDNET» зробить роботу і внутрішні процеси будь-якої компанії ергономічними, захищеними і ефективними. Ми допоможемо побудувати як невеликі мережі для декількох офісів, так і великі конгломерації на кілька сотень вузлів.

user cardЗв'яжіться з нами

messagesЗворотній зв'язок