SPEEDNET


IP телефонія

Висока якість зв'язку. Ми використовуємо тільки преміум маршрути з найвищою якістю зв'язку.

Отримати консультацію


engineersIP телефонія для бізнесу

Call Centr

Підключення по SIP транку, необмежене кількість вихідних ліній, інтеграція до Вашої CRM, гнучкі тарифи на місцеві та міжміські напрямки, виділення запланованого номерів.

Віртуальна АТС

Облік і запис всіх дзвінків, безкоштовна корпоративний зв'язок, багатоканальні номера, голосові вітання і меню, інтеграція телефонії з CRM і багато ін .; на будь-яку кількість користувачів, за доступними для кожної компанії тарифами.

Автообдзвін

Автоматичний обдзвін вашої клієнтської бази за допомогою новітніх технологій, будь-яка швидкість обдзвону і будь-яку кількість номерів

Малий і середній бізнес

Підключення IP телефонії для відділу продажів з невеликим кол-вом вихідних дзвінків через Soft Phon, надання облікового запису для регестрації в будь-якому Софт тлі Zoiper, X-Lite, 3CX, а так само регестрація будь-якого IP телефонного апарату або АТС з виходом на медміські та місцеві напрямки через мережу SPEEDNET.

Наша технічна підтримка

Технічна підтримка компанії SPEEDNET працює в режимі 24/7 і готова підтримати в режимі online будь-якого користувача наших послуг, надати як технічну так і фінансову консультацію зручним способом, телефонний дзвінок, online меседжери і т. д.

engineersНаші реальні переваги

Зручність в оплаті

Будь-який спосіб оплати який влаштовує клієнта ми приймаємо, оплата на сайті, розрахунковий рахунок ПДВ або без ПДВ, платіжні системи як Українські так і різних країн Світу, карти різних країн світу Віза і Мастеркарт.

Без бюрократії

Наша компанія відкидає бюрократичні методи в будь-яких їх проявах, ми намагаємося мінімізувати клопоти клієнта пов'язані з питаннями оформлення договору і оплата, в цьому Вам завжди допоможе наш Юридичний відділ в режимі онлайн.

it planet

Безкоштовне підключення

Ми не беремо плати за підключення до нашої послуги так як ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з клієнтом і нас не цікавить разовий інсталяційний платіж з метою швидкого заробітку.

Гнучкі тарифи

Для кожного клієнта у нас індивідуальний підхід за тарифами, ми відштовхуємося від кількості вихідних хвилин так як ми зацікавлені в тому, щоб клієнт не переплачував за щомісячні платежі які не будуть витрачені, нам цікаво довгострокове і взаємовигідне співробітництво!Техпідтримка в режимі онлайн і в месенджерах Скайп, Вайбер, телеграм, 24/7 будь-яке питання

Що таке SIP Trunk

Це віртуальний канал зв'язку між провайдером (оператором) IP-телефонії та офісної IP-АТС клієнта, що дозволяє підключити, будь-яку кількість телефонних номерів. У свою чергу кожен такий номер, може мати необмежену кількість каналів (кількість одночасних розмов по одному номеру).

SIP trunk для передачі викличної сигналізації використовує протокол SIP 2.0, VoIP телефонії, описаний в RFC 3261 і його доповнення (RFC 2976, RFC 3262, RFC 3265, RFC 3428, RFC 3515, RFC 3903).

Що таке софтфон (Soft Phone) - це програма, яка імітує телефон на вашому комп'ютері і дозволяє дзвонити і приймати дзвінки через інтернет-телефонію (VoIP). Для того, щоб дзвонити через софтфон, потрібна гарнітура або мікрофон + динаміки.

Існують кілька безкоштовних софтфонів для скачування на Ваш ПК, такі як: zoiper (https://www.zoiper.com/), X-lite і Bria (https://www.counterpath.com/x-lite/), все що Вам необхідно це завантажити і ввести налаштування які ми Вам видамо і вже можете здійснювати дзвінки за технологією VOIP.

Інтеграція з зовнішніми CRM-системами

Якщо ви вже використовуєте одну з популярних CRM систем, але вам ще потрібна офісна АТС, ви можете з легкістю інтегрувати свою CRM в роботу віртуальної АТС. Так, ви розширите можливості своєї компанії і зробите свій бізнес більш ефективним.

Наші партнери

Що таке IP телефонія для бізнесу

З точки зору звичайного споживача, власника бізнесу це сучасне рішення комунікації зі своїми клієнтами і замовниками шляхом автоматизованого і системного обдзвону і прийому дзвінків.

За допомогою підключення послуги sip trunk компанія отримує можливість зробити номер телефону багатоканальним для одночасного здійснення відразу не обмеженої кількості дзвінків як вихідних так і вхідних маючи всього кілька номерів.

Чим корисна IP телефонія крім багатоканальності номеру - даний вид зв'язку в сучасному світі забезпечує власнику бізнесу повну автоматизацію свого відділу продажів, шляхом інтеграції з практично будь CRM системою, Віртуальної АТС, компанія отримує повний звіт про продажі, здійснені дзвінки, є можливість виведення будь статистики, конверсії дзвінків, встановлення запису і прослуховування розмов у режимі online, ведення карток клієнтів і багато іншого...

  Як можна збільшити продажі за допомогою IP телефонії

  для компаний которые занимаются активными продажами данный вид коммуникации является не заменимым по сравнению со всеми традиционными видами связи такими как GSM или обычная городская связь, CDMA, а именно:

 • Ви не втрачаєте дзвінки від потенційних клієнтів так як вхідна лінія завжди вільна на будь-яку кількість дзвінків, як рекламний номер так і номер з якого відбувається прозвон.
 • Ви спілкуєтеся відразу одночасно з великою кількістю клієнтів як холодної бази так і гарячої, при цьому в режимі online сортуєте лідів по групах для подальшої обробки.
 • Ви маєте можливість дзвінків з будь-якого міста України для більшої сприйнятливості клієнтів.
 • Керівник має можливість аналізу ефективності менеджерів шляхом звітів і прослуховування розмов.
 • Менеджер має можливість в режимі активної розмови перевести клієнта на більш компетентного фахівця при цьому утримуючи клієнта на зв'язку.
 • Ви отримуєте можливість сортування вхідних дзвінків по групах для більш ефективної обробки клієнтів.
 • І ще дуже багато функцій по автоматизації продажів...


Багатоканальні SIP номери

Компанія SPEEDNET пропонує своїм клієнтам номери будь-якого міста України з послугою багатоканальності, ми пропонуємо орендувати номер для масових обдзвонів і прийому дзвінків Ваших клієнтів одночасно в необмежених кількостях.

Перевага sip номера - перебуваючи в будь-якому місті України Ви маєте можливість дзвонити наприклад з номера наприклад м. Києва і Ваші клієнти бачать номер з кодом (044), що підвищує сприйнятливість клієнта так як столиця в основному є центром і головним офісом багатьох підприємств України.

Номери формату sip, а так само їх називають DID, можна використовувати при інтеграції з будь-яким видом crm системи, так само даний номер можна налаштувати на будь-якому пристрої як на комп'ютері, IP телефонному апараті, так і на смартфоні, що дозволить вам приймати і здійснювати дзвінки не перебуваючи в своєму офісі.

Орендна плата за SIP номер від компанії SPEEDNET обговорюється індивідуально з кожним клієнтом.IP телефонія з технічного боку

Це телефонний зв'язок через Інтернет, по протоколу IP. Сигнал по каналу зв'язку передається в цифровому вигляді і, як правило, перед передачею перетворюється (стискається) з тим, щоб видалити надлишок інформації і знизити навантаження на мережу передачі даних. Для використання IP телефонії необхідним обладнанням є SIP Телефонні апарати, voip шлюзи, або просто скачаний на звичайний комп'ютер soft phone будь-якого виробника багато з яких є безкоштовними.

Тарифи на послуги IP телефонії

Компанія SPEEDNET підходить до кожного клієнта як до окремого проекту і підбирає індивідуальний тариф виходячи з потреб клієнта і ситуації на загальному ринку України.

Який принцип підбору тарифного плану - комплексний підхід до клієнта, вивчення інформації яку надає замовник дає нам можливість запропонувати вигідний тариф для вас.

З чого складається вартість послуг - у компанії SPEEDNET немає стандартних або базових тарифів на послуги, зазвичай тарифний план клієнту складається з фіксованої абонентської плати за набір певних послуг таких як SIP номери, Віртуальна АТС, autodialler і вартості дзвінків за одну хвилину розмови.

Основні фактори підбору тарифи-в основному компанія SPEEDNET відштовхується від кількості вихідних хвилин розмови клієнта і при індивідуальній пропозиції клієнту можливе надання багатьох сервісів таких як АТС, номери або autidialler БЕЗКОШТОВНО нашому клієнту.

user cardЗв'яжіться з нами

messagesЗворотній зв'язок

Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо!