SPEEDNET


IP телефонія

Висока якість зв'язку. Ми використовуємо тільки преміум маршрути з найвищою якістю зв'язку.

Отримати консультацію


engineersНаші рішення для бізнесу

СМС розсилки для бізнесу

СМС розсилки по Україні та світу є перевіреним і успішним маркетинговим інструментом для продажів або проведення акцій в компаніях, повідомлення по власній клієнтській базі і розсилки по холодній базі. Верифікація нових клієнтів, оповіщення про заборгованість і нагадування про себе може допомогти Вам у розвитку Вашого бізнесу і зрадить солідності в обслуговуванні існуючих клієнтів.

VIBER офіційні розсилки

Viber розсилки виключно через офіційний канал, використовуючи Viber розсилки ви збільшуєте клієнтську базу і відвідуваність свого сайту в кілька сотень разів, залучайте користувачів в спілкування з Брендом і робіть покупки на вашому ресурсі захоплюючими, Автоматизація, верифікація, підтвердження замовлення або рекламні розсилки через офіційний канал Viber.

Голосові розсилки по Україні

Голосові розсилки від SPEEDNET допоможуть вам здешевити роботу Вашого Колл центру замінюючи холодний обдзвін Вашими операторами голосовими розсилками, що дозволить заощадити не тільки час але і гроші, система SPEEDNET обдзвонить 1000 клієнтів за пару хвилин.

SIP TRUNK

Багатоканальна лінія зв'язку з не обмеженими вихідними і вхідними голосовими каналами, не обмежена кількість CPS, підключення будь-якої кількості номерів і інтеграція з будь CRM системою.

Віртуальна АТС

Облік і запис всіх дзвінків, безкоштовна корпоративний зв'язок, багатоканальні номера, голосові вітання і меню, інтеграція телефонії з CRM і багато ін .; на будь-яку кількість користувачів, за доступними для кожної компанії тарифами.

Багатоканальні номери

Номери будь-якого міста України, в тому числі і мобільні номери в SIP форматі, з необмеженою кількістю каналів на вхідні та вихідні дзвінки по Україні, а так само з можливістю масового обдзвону з одного номера.

Голосовий БОТ

Автообзвон з розпізнаванням мови клієнта, будь-який сценарій для роботи БОТА програмується нашими фахівцями, Голосовий Бот має можливість швидко і якісно обдзвонити Вашу клієнтську базу і отримати на 50% більше конверсії ніж традиційний обдзвін, дана послуга підходить для проектів: телемаркетинг, соц опитування, рекламні повідомлення, верифікація, обдзвін холодної бази клієнтів.

Послуга "прихований номер"

Можливість здійснювати масовий обдзвін клієнтських баз з прихованого номера, не обмежена кількість дзвінків в 1 секунду, відсутність обробки вхідних дзвінків від клієнтів які передзвонюють назад, Преміум якість зв'язку.

Автообдзвін

Автоматичний обдзвін вашої клієнтської бази за допомогою новітніх технологій, будь-яка швидкість обдзвону і будь-яку кількість номерів

engineersНаші реальні переваги

Зручність в оплаті

Будь-який спосіб оплати який влаштовує клієнта ми приймаємо, оплата на сайті, розрахунковий рахунок ПДВ або без ПДВ, платіжні системи як Українські так і різних країн Світу, карти різних країн світу Віза і Мастеркарт.

Без бюрократії

Наша компанія відкидає бюрократичні методи в будь-яких їх проявах, ми намагаємося мінімізувати клопоти клієнта пов'язані з питаннями оформлення договору і оплата, в цьому Вам завжди допоможе наш Юридичний відділ в режимі онлайн.

it planet

Безкоштовне підключення

Ми не беремо плати за підключення до нашої послуги так як ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з клієнтом і нас не цікавить разовий інсталяційний платіж з метою швидкого заробітку.

Гнучкі тарифи

Для кожного клієнта у нас індивідуальний підхід за тарифами, ми відштовхуємося від кількості вихідних хвилин так як ми зацікавлені в тому, щоб клієнт не переплачував за щомісячні платежі які не будуть витрачені, нам цікаво довгострокове і взаємовигідне співробітництво!Техпідтримка в режимі онлайн і в месенджерах Скайп, Вайбер, телеграм, 24/7 будь-яке питання

Інтеграція з будь-якими CRM і АТС

При впровадженні в свій бізнес будь-якої CRM системи для обліку продажів і обслуговування клієнтів ви завжди можете легко інтегрувати SIP TRUNK від SPEEDNET для прийому і здійснення дзвінків прямо з вашої системи.

Орендуючи SIP номери у компанії SPEEDNET ви без зусиль можете об'єднати будь-яку кількість номерів в один SIP TRUNK і інтегрувати в будь-яку систему через API або через SIP.

Інтеграція з зовнішніми CRM-системами

Якщо ви вже використовуєте одну з популярних CRM систем, але вам ще потрібна офісна АТС, ви можете з легкістю інтегрувати свою CRM в роботу віртуальної АТС. Так, ви розширите можливості своєї компанії і зробите свій бізнес більш ефективним.

Наші партнери

Як можна збільшити продажі за допомогою IP телефонії

Для компаний которые занимаются активными продажами данный вид коммуникации является не заменимым по сравнению со всеми традиционными видами связи такими как GSM или обычная городская связь, CDMA, а именно:
➤ Ви не втрачаєте дзвінки від потенційних клієнтів так як вхідна лінія завжди вільна на будь-яку кількість дзвінків, як рекламний номер так і номер з якого відбувається прозвон.
➤ Ви спілкуєтеся відразу одночасно з великою кількістю клієнтів як холодної бази так і гарячої, при цьому в режимі online сортуєте лідів по групах для подальшої обробки.
➤ Ви маєте можливість дзвінків з будь-якого міста України для більшої сприйнятливості клієнтів.
➤ Керівник має можливість аналізу ефективності менеджерів шляхом звітів і прослуховування розмов.
➤ Менеджер має можливість в режимі активної розмови перевести клієнта на більш компетентного фахівця при цьому утримуючи клієнта на зв'язку.
➤ Ви отримуєте можливість сортування вхідних дзвінків по групах для більш ефективної обробки клієнтів.
➤ І ще дуже багато функцій по автоматизації продажів...

Тарифи на послуги IP телефонії

Компанія SPEEDNET підходить до кожного клієнта як до окремого проекту і підбирає індивідуальний тариф виходячи з потреб клієнта і ситуації на загальному ринку України.

Який принцип підбору тарифного плану - комплексний підхід до клієнта, вивчення інформації яку надає замовник дає нам можливість запропонувати вигідний тариф для вас.

З чого складається вартість послуг - у компанії SPEEDNET немає стандартних або базових тарифів на послуги, зазвичай тарифний план клієнту складається з фіксованої абонентської плати за набір певних послуг таких як SIP номери, Віртуальна АТС, autodialler і вартості дзвінків за одну хвилину розмови.

Основні фактори підбору тарифи-в основному компанія SPEEDNET відштовхується від кількості вихідних хвилин розмови клієнта і при індивідуальній пропозиції клієнту можливе надання багатьох сервісів таких як АТС, номери або autidialler БЕЗКОШТОВНО нашому клієнту.

user cardЗв'яжіться з нами

messagesЗворотній зв'язок

Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо!